ВТБ в першому кварталі достворив резерви за кредитами українським позичальникам


ВТБ в першому кварталі достворив резерви за кредитами українським позичальникам

ВТБ в першому кварталі достворив резерви за кредитами українським корпоративним позичальникам на суму понад 7 млрд рублів, повідомив журналістам заступник голови правління ВТБ Герберт Моос під час телефонної конференції.

“Як ви знаєте, український уряд оприлюднив нові санкції проти російських банків, в цю групу потрапили банки ВТБ в Україні. У зв’язку з цим ми були змушені змінити наші сценарії врегулювання проблемних позичок та додатково створити резерви”, – заявив Г.Моос.

Група в травні минулого року заявила про намір продати ВТБ (Україна) у разі появи цікавих пропозицій. Проте вже в червні керівництво ВТБ повідомило, що призупинило активний пошук покупців. Розмови про вихід групи з українського ринку поновилися в березні 2017 року після того, як Київ ввів санкції стосовно українських банків з російським державним капіталом. Введені на рік обмеження забороняють їм здійснювати будь-які фінансові операції на користь материнських структур.

За оцінками менеджменту ВТБ, резерви по Україні склали понад 7 млрд рублів, або приблизно чверть від обсягу провізій, сформованих у першому кварталі в корпоративному сегменті (27,6 млрд рублів).

“Це значна частина сформованих резервів у першому кварталі”, – зазначив Г.Моос.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua