Загальний обсяг торгівлі Китаю з країнами вздовж "Пояса і шляху" склав 20 трильйонів юанів


Загальний обсяг торгівлі Китаю з країнами вздовж "Пояса і шляху" склав 20 трильйонів юанів

З моменту висунення ініціативи “Пояса і шляху” країни вздовж маршруту досягли видатних результатів у торгово-економічному співробітництві. У 2014-2016 роках загальний обсяг торгівлі Китаю склав близько 20 трлн юанів, такі темпи зростання перевищують середньосвітові показники.

Про це на прес-конференції прес-канцелярії держради КНР заявив представник Міністерства комерції КНР.

Ярмарки “Китай-АСЕАН”, “Китай-Південна Азія”, “Китай-Євразія” та інші виставки повною мірою реалізують роль платформи для розвитку обмінів та взаємодії між підприємствами країн уздовж “Пояса і шляху”, обмінюються бізнес-можливостями “Пояси і шляху”.

Що стосується інвестиційного співробітництва, в 2014-2016 роках інвестиції китайських підприємств у країнах уздовж Пояса і шляху” перевищили 50 млрд доларів США, а обсяг нових іноземних підрядних проектів у цих країнах становив 304,9 млрд. доларів США.

Водночас, наголошується на необхідності розширювати іноземні інвестиції у цих галузях, формувати високий стандарт міжнародного бізнес-середовища для залучення інвесторів з країн уздовж “Пояса і шляху”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua