ОПЕК знизила нафтовидобуток в квітні - звіт


ОПЕК знизила нафтовидобуток в квітні - звіт

Країни ОПЕК у квітні видобули 31,73 млн барелів нафти на добу порівняно з 31,75 млн б/д, видобутих у березні 2017 року, говориться в щомісячному звіті картелю з посиланням на дані вторинних джерел.

Видобуток знизився в ОАЕ, Лівії, Іраку та Ірані, але збільшився в Анголі і Саудівській Аравії, наголошується в документі.

При цьому, згідно з попереднім прогнозом, в березні країни ОПЕК видобули 31,928 млн б/д.

Із звіту випливає, що Саудівська Аравія, яка знизила нафтовидобуток з початком дії угоди в січні 2017 року до 9,809 млн б/д, почала поступово його підвищувати – в квітні зростання склало близько 50 тис. б/д в порівнянні з березнем. Так, у квітні Саудівська Аравія видобувала 9,954 млн б/д в порівнянні з 9,905 млн б/д місяцем раніше.

В порівнянні з попереднім прогнозом, Нігерія в березні видобувала 1,545 млн б/д, в той час як у новому документі березневий видобуток в країні вказується на рівні 1,457 млн б/д. Змінені цифри березневого видобутку і Саудівської Аравії – 9,905 млн б/д проти 9,994 млн б/д в попередньому звіті.

Лівія, яка не бере участь в угоді, у квітні знизила видобуток на 61,6 тис. б/д – до 550 тис. б/д, а Нігерія, яка також не бере участі у домовленостях, збільшила виробництво на 51 тис. б/д – до 1,508 млн б/д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua