"Антонов" перетворять у публічне акціонерне товариство


"Антонов" перетворять у публічне акціонерне товариство

Кабінет міністрів підтримав пропозицію держконцерну “Укроборонпром” про перетворення держпідприємств “Антонов” і “Завод 410 Цивільної авіації” (обидва – Київ), що входять до держконцерну, у публічні акціонерні товариства, 100% акцій яких належить державі.

Відповідний проект розпорядження Кабінету міністрів, підготовлений Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ), схвалений на засіданні уряду в Києві в четвер.

Як зазначив заступник голови МЕРТ Максим Нефьодов, документ спрямований на підвищення ефективності управління підприємств, що корпоратизуються, а також забезпечення умов для залучення інвестицій приватних інвесторів у модернізацію його виробничих потужностей. Документ пройшов узгодження на засіданні урядового комітету, уточнив він.

За даними в оборонному секторі, плани і графіки корпоратизації ДП “Антонов” і ДП “Завод 410 Цивільної авіації” пройшли узгодження МЕРТ в листопаді 2016 року. Корпоратизація ДП “Антонов” і ДП “Завод 410 Цивільної авіації” має стартувати у двотижневий термін після узгодження рішення про їх структурне перетворення з Кабінетом міністрів.

ДП “Антонов”, що входить до “Укроборонпрому” за рішенням уряду з 2015 року – провідний український розробник та виробник авіатехніки, визнаний світовий лідер у ніші транспортних літаків широкого призначення.

ДП “Завод 410 ГА” – єдине в Україні підприємство, що спеціалізується на капітальному ремонті літаків “Антонов” і авіадвигунів Д-36. З червня 2015 року за рішенням уряду входить до складу “Укроборонпрому”. У липні 2015 року підприємство отримало сертифікат НАТО на відповідність проведених послуг стандартам альянсу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування