Кредитний ризик за операціями з пов'язаними особами по банківській системі знизився до 29% - НБУ


Кредитний ризик за операціями з пов'язаними особами по банківській системі знизився до 29% - НБУ

Значення нормативу максимального розміру кредитного ризику за операціями з пов’язаними особами по банківській системі України на 1 квітня 2017 року склало 28,72%, що на 8 процентних пунктів нижче показника на 1 січня на рівні 36,72%.

Як свідчать дані на сайті Національного банку України, при цьому значення нормативу залишається вище встановленого допустимого максимуму до 25%, при цьому інші показники по банківській системі знаходяться в межах норми. Зокрема, норматив достатності (адекватності) регулятивного капіталу на цю дату склав 13,72%, що на 1 п. п. вище за показник на початок року і вище допустимого мінімуму в 10%.

Разом з тим, абсолютне значення регулятивного капіталу за квартал скоротилася на 10,623 мільярда гривень – до 99,030 мільярда гривень на 1 квітня.

Як повідомлялося, значення нормативу кредитного ризику за операціями з пов’язаними особами по банківській системі України станом на 1 січня 2017 року склало 36,72%, що на 7,92 в.п. більше показника місяцем раніше і вище встановленого НБУ допустимого максимуму в 25%. Раніше в НБУ пояснювали, що зростання значення нормативу обумовлений продовженням роботи регулятора щодо визнання банками операцій з пов’язаними особами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua