У НКРЕКП озвучили ставки плати за приєднання до електромереж 16-160 кВт


У НКРЕКП озвучили ставки плати за приєднання до електромереж 16-160 кВт

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, оприлюднила в газеті “Урядовий кур’єр” постанову №442 від 30 квітня про ставки плати за стандартне приєднання до електромереж потужністю 16-50 кВт (другого ступеня) і 50-160 кВт (третього ступеня).

При цьому ставки плати для різних регіонів залежно від ступеня приєднання змінюються різноспрямовано.

Так, для Київської області (за приєднання до мереж напругою 0,4 кВ) плата за трифазне приєднання першої категорії (до 16 кВт) – 1,72 тис. грн/кВт, другої категорії – (16-50 кВт) – нижча, 0,86 тис. грн/кВт, третьої категорії (50-160 кВт) – істотно вища, 3,01 тис. грн/кВт.

У свою чергу, в Полтавській області плата за трифазне приєднання першої категорії становитиме 1,42 тис. грн/кВт, другої категорії – нижча, 0,61 тис. грн/кВт, третьої категорії – ще нижча, 0,29 тис. грн/кВт.

Як повідомлялося, стандартним вважається приєднання, за якого відстань від споживача до діючих електромереж не перевищує 300 м по прямій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування