У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи


У травні Міносвіти представить новий стандарт початкової школи

У травні 2017 року Міністерство освіти і науки України представить новий стандарт початкової школи. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Ми збираємося в кінці травня представляти новий стандарт початкової школи і там буде представлений саме інтегрований підхід. Для цього, щоб цей інтегрований підхід торкнувся всіх українських дітей в першому класі в 2018/2019 навчальному році, нам треба перевчити 22 тисячі вчителів”, – сказала міністр освіти.

За словами Гриневич, спілкуватися необхідно також з батьками, оскільки сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже в третьому класі.

“Що батьки повинні розуміти: ми будемо вчити таблицю множення, але ми будемо вчити її таким чином, щоб у дитини не пропадав інтерес до навчання. Сьогодні діти втрачають інтерес до школи вже в третьому класі … тому що сучасні діти вже по-іншому сприймають інформацію. Вони вже з дитинства користуються гаджетами, бачать різні ігри, тому прийшовши в школу і зустрічаючись тільки з таким процесом, як напихання знаннями, коли є дошка і учитель, і ти мусиш сидіти нерухомо 40 хвилин за партою, вони втрачають мотивацію до навчання”, – зазначила Гриневич.

Раніше повідомлялося, що Міністерство освіти ініціює прискорення впровадження реформи нової української школи з 12-річним навчанням. Згідно з першою концепцією, реформа мала початися в 2018 році і повністю завершитися, коли в 2029 року діти пішли б у 12 клас. Згідно з прискореною концепцією, якщо надрукувати підручники за новими програмами для п’ятих класів в 2020 році, вперше в 12 клас діти підуть вже в 2027 році. Також розглядається можливість надрукувати підручники за новими програмами для старшої школи в 2023 році, і тоді 12-річне навчання розпочнеться у 2025 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування