Індія порушила розслідування щодо імпорту акрилового волокна з України


Індія порушила розслідування щодо імпорту акрилового волокна з України

Індія (Directorate General of Anti – Dumping&Allied Duties) 19 квітня порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту акрилового волокна походженням з України з товарними кодами 550130, 550330 і 550630, повідомляється на сайті Міністерства економрозвитку і торгівлі України.

Згідно з повідомленням Міністерства торгівлі та промисловості Індії, наявному в розпорядженні агентства “Інтерфакс-Україна”, розслідування торкнеться також імпорту цієї продукції з Білорусі, Китаю, ЄС і Перу.

Його ініціаторами виступили Indian Acrylics Limited і Pasupati Acrylon Ltd.

Період розслідування – з квітня 2016 року по березень 2017 року, воно також буде покривати 2013-2016 роки.

Згідно з повідомленням, зацікавлені сторони мають можливість зареєструватися учасниками розслідування протягом 14 днів з дати публікації повідомлення, а протягом 40 днів мають право надати органу, що проводить розслідування, коментарі і відповіді на запитальники (в електронній і друкованій формі).

Водночас, згідно з даними Державної служби статистики України, у 2016 році експорт зазначеної продукції з України в Індію був відсутній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування