Лукашенко заявив, що Білорусь є найближчою Китаю країною в Європі


Лукашенко заявив, що Білорусь є найближчою Китаю країною в Європі

За словами Лукашенка, Білорусь та Китай створили потужні міждержавні зв’язки всупереч світовим викликам. В Європі немає більш близької Китаю країни, ніж Білорусь.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко в ході зустрічі з представниками китайських центральних і регіональних ЗМІ, повідомляє прес-служба Лукашенка.

“Мабуть, не знайдеться в Європі більш близької Китаю країни, ніж Білорусь”, – заявив він. Так, за словами Лукашенка, Білорусь та Китай створили потужні, міцні і надійні міждержавні зв’язки всупереч світовим викликам. “Світова економіка і політика стали, на жаль, непередбачуваними. Але всупереч світовим викликам Білорусь і Китай створили потужні, міцні і надійні міждержавні зв’язки – відносини довірчого всебічного стратегічного партнерства і взаємовигідної співпраці”, – сказав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лукашенко пообіцяв президентові України Петру Порошенку, що російсько-білоруські навчання не будуть підготовкою Російської Федерації до наступу на Україну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua