У Мінфіні вважають передчасним запуск накопичувального рівня пенсійної реформи


У Мінфіні вважають передчасним запуск накопичувального рівня пенсійної реформи

Запуск накопичувального рівня пенсійної системи можливий лише після вирішення проблеми солідарної системи, вважає міністр фінансів Олександр Данилюк.

“За нинішнього стані (фондового) ринку ми просто безрезультатно витратимо гроші. Тому будемо діяти таким чином: спочатку вирішуємо проблеми солідарної системи, а потім будемо думати, що робити з накопичувальними рівнями”, – сказав він.

“Тут і позиція МВФ (Міжнародного валютного фонду –ред.), і наша збігаються. Поки ми не стабілізуємо солідарну (пенсійну – ред.) систему, ми не можемо собі дозволити гратися у другий рівень. Зараз потрібно вирішувати проблеми, а не посилювати і без того складну ситуацію”, – заявив голова Мінфіну.

Він констатував, що спроби відбудувати фінансовий ринок в Україні поки що малорезультативні.

“У моїх колег, які прийшли пару років тому в Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку, була мрія відбудувати фондовий ринок, але виявилося, що будувати майже нема з чого”, – описав ситуацію Данилюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
В Контексті Finance.ua
Опитування