3305
Влада Бельгії терміново позбувається акцій фінгрупи, до якої входить український УкрСиббанк
— Фондовий ринок
Уряд Бельгії виставить на продаж 25% акцій банківсько-фінансової групи BNP Paribas. Як повідомив міністр фінансів королівства Йохан Ван Овертвельд, влада розраховує отримати від продажу близько 2,1 млрд євро.
Держава збереже у BNP Paribas до 10,3% акцій, які торік принесли дивіденди в сумі 345 млн євро.
Відповідно до опублікованої в середу звітності групи, чистий прибуток, що припадає на власників акцій BNP Paribas, за перший квартал 2017 року зріс на 4,4% – до 1,894 млрд євро. Виручка збільшилася на 4,2% – до 11,297 млрд євро. Операційний прибуток групи за квартал склав 2,586 млрд євро, що на 5,1% вище показника за аналогічний період 2016 року.
BNP Paribas SA, утворений у 2000 році в результаті злиття Banque Nationale de Paris (BNP) і інвестиційного банку Paribas, входить до шістки найвпливовіших банків світу. Банк, штаб-квартири якого розташовані в Парижі, Лондоні і Женеві, є найбільшим за розміром депозитів в єврозоні.
В Україні BNP Paribas володіє УкрСиббанком.
За матеріалами: Прайм
Поділитися новиною
Також за темою
Естонська Iute Group створить в Україні цифровий банк на базі збанкрутілого RwS Bank
Західні санкції заблокували багатомільйонні облігації Telegram у рф
Українці нарощують інвестиції в ОВДП: портфель фізосіб становить уже понад 110 млрд грн
За добу інвестиційний інтерес до Венесуели зріс з 0% до 99%
Суд наказав АРМА повернути компанії гроші за недопоставлений товар
iPhone 11 Pro став «вінтажним»
