Колаборанти налагодили незаконний випуск шампанського під брендом «Масандра»


Колаборанти налагодили незаконний випуск шампанського під брендом «Масандра»

Виноробна компанія «Масандра» та Севастопольський виноробний завод в окупованому Росією Криму випустили першу партію шампанського під брендом «Масандра», продукцію вже почали постачати в роздріб, — передала прес-служба захопленої окупантами української компанії.

Спільну роботу з випуску шампанського «Масандра» і конвеєра захопленого українського підприємства «Севастопольський виноробний завод» (яке раніше було перепідпорядковано безпосередньо Кремлю – Ред.) рейдери почали ще в 2016 році.

Планується, що в 2017 році буде випущено не менше 500 тис. пляшок. Загарбники українських активів розраховують, що шампанське буде продаватися в окупованому Криму і на материковій частині Росії.

При цьому в «Масандрі» уточнили, що перші замовлення на ігристе вино вже нібито надійшли з Ростова-на-Дону і нагадали, що в цьому році віджате підприємство випустить шампанське і на власних потужностях. Тоді як раніше на нинішніх потужностях «Масандри» ігристі вина ніколи не випускалися.

Нагадаємо, «Масандра» було найбільшим в Криму виноградарсько-виноробним господарством, заснованим ще в 1894 році.

Як відомо, зараз «Масандра» знаходиться в санкційних списках США і ЄС. Нагадаємо, В Мінагропроді раніше мали намір повернути бренд «Масандра» українській стороні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua