Розенко: Розмови про дешевий український газ - це міф


Розенко: Розмови про дешевий український газ - це міф

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що зараз вибудовується абсолютно правильна модель розрахунків за спожитий газ, коли багаті люди платять повну ціну, а бідним – допомагає держава.

Про це повідомляє Урядовий портал.

“Ми повернулися до правильного механізму розрахунку за газ. Зараз вибудовується абсолютно правильна модель, коли багаті люди, які мають 4-поверхові палаци, платять повну ціну за газ, а бідним людям допомагає держава”, – сказав він.

Розенко наголосив, що раніше повну ціну за газ доплачувала держава.

“Раніше всі платили нібито маленьку ціну за газ. Але насправді повну ціну за всіх доплачувала держава: і за багатих, і за бідних. Питання в одному, чи була соціальна справедливість у тому, коли люди через податки сплачували за спожитий газ власників палаців?!” – зауважив Розенко.

За словами віце-прем’єр-міністра, на сьогодні держава виконала функцію соціального захисту тих, хто потребував допомоги у період підвищення тарифів на газ та житлово-комунальні послуги. “На сьогодні 7,5 млн українських родин захищені через систему субсидій”, – зазначив він.

Розенко також додав, що розмови про дешевий український газ – це міф, а не реалії. “За рахунок того, що штучно стримувалася ціна українського газу, у нас видобуток власного газу катастрофічно впав – щонайменше в 4 рази”, – сказав віце-прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua