Стало відомо, коли Україна розраховує на зняття обмежень щодо кількості авіакомпаній та рейсів з ЄС


Стало відомо, коли Україна розраховує на зняття обмежень щодо кількості авіакомпаній та рейсів з ЄС

Україна до кінця 2017 року має намір домогтися зняття обмежень на паритетних засадах щодо кількості авіакомпаній і здійснюваних ними рейсів між Україною і країнами Європейського Союзу.

Така норма міститься в Плані пріоритетних дій уряду на 2017 рік на четвертий квартал, закріпленому розпорядженням Кабінету міністрів №275-р від 3 квітня 2017 року.

Згідно з планом, у четвертому кварталі 2017 року також передбачається впровадження у Мінінфраструктури системи управління ресурсами (ERP), електронного сервісу надання послуг міністерством та підприємствами, що належать до сфери його управління; розробка порядку розрахунку тарифів користування інфраструктурою; залучення міжнародних кредитних коштів та інвестицій приватних компаній в розвиток транспортної інфраструктури, рухомого складу, підвищення якості сервісу; запровадження прозорої системи обґрунтування, прийняття, виконання державних закупівель і замовлень із залученням міжнародних організацій.

Крім цього, в четвертому кварталі планується приведення портових зборів до конкурентоспроможного рівня; впровадження систем електронного моніторингу трафіку, управління ризиками на транспорті та геоінформаційних систем; збільшення кількості пересувних габаритно-вагових комплексів; створення Державної служби морського і річкового транспорту (Морської адміністрації України); ремонт і модернізація судноплавних шлюзів.

Крім того, заплановано узгодження 26 переліків автомобільних доріг місцевого значення, що підлягають передачі в управління місцевим органам виконавчої влади; зростання кількості діючих на ринку автостанцій та автовокзалів, автомобільних перевізників, що виконують регулярні перевезення пасажирів; розробка і подання проекту постанови Кабміну про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, про внесення змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

Планується також розробити і направити в уряд проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність із актами Європейського Союзу”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua