В Дніпрі ліквідували російський конвертцентр з оборотом в 700 млн гривень


В Дніпрі ліквідували російський конвертцентр з оборотом в 700 млн гривень

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у Дніпрі діяльність конвертаційного центру з загальним оборотом в 700 млн гривень.

При цьому, як повідомили у спецслужбі, “конверт” був підконтрольний російській банківській установі і працював за погодженням з власниками корпорації, зареєстрованої в РФ.

“Організатори угоди відкрили низку фіктивних фірм для надання послуг з мінімізації податкових платежів, незаконного формування податкового кредиту та переведення коштів у готівку. Підприємства-замовники перераховували безготівкові кошти на рахунки фіктивних підприємств, які були підконтрольні і зареєстровані зловмисниками на підставних осіб. Потім гроші ділки знімали готівкою, нібито як фінансову винагороду”, – розповіли у СБУ.

Як зазначається, таким чином протягом 2016-2017 років в “тінь” було виведено понад 700 млн гривень.

“Під час обшуків в офісах, місцях проживання і автомобілях фігурантів справи оперативники СБ України вилучили 1,2 мільйона гривень, 42 печатки фіктивних підприємств та фінансово-господарську документацію, що підтверджує протиправні дії ділків. Відкрито кримінальне провадження за ч. 205 Кримінального кодексу України”, – додали у відомстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Дніпрі ліквідували російський конвертцентр з оборотом в 700 млн гривень» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua