PeopleNet йде ще з двох областей України


PeopleNet йде ще з двох областей України

ПрАТ Телесистеми України (ТМ PeopleNet, Київ), яка є постачальником телекомунікаційних послуг мобільного зв’язку за технологією CDMA, у зв’язку з оптимізацією мобільної мережі з 1 травня 2017 року скорочує зону покриття до двох областей – Харківської та Дніпропетровської.

Про це повідомила компанія.

“У зв’язку з оптимізацією мережі рухомого (мобільного) зв’язку PEOPLEnet, з 1 травня 2017 року відбудуться зміни території покриття в Київській та Запорізькій областях”, – йдеться в повідомленні.

На оновленій карті покриття на сайті компанії вказано лише населені пункти Дніпропетровської та Харківської областей.

Нагадаємо, що з 15 жовтня 2016 року оператор припинив надання послуг у Полтавській, Херсонській та Донецькій областях, а також у місті Біла Церква.

27 травня 2015 року Господарський суд Києва порушив справу про банкрутство Телесистем України, за заявою ТОВ В. К. Ініціатива. Причиною позову стала кредиторська заборгованість в сумі 372,002 тис. грн. Однак компанії на початку червня 2015 року заявила про незаконність порушення справи про банкрутство і повідомила, що продовжує роботу в штатному режимі.

Телесистеми України в 2015 році скоротила чистий збиток на 5%% в порівнянні з 2014 роком – до 101 млн грн.

За даними НКЦПФР, станом на кінець четвертого кварталу 2014 року акціонерами оператора були: три панамські компанії Брацелос Пропертіз, Гросуло Інвестментс і Эпилмор Бізнес з частками 18,059% акцій, 13,79% і 18,08% відповідно, а також українські компанії Фортон Лтд і Элидор з частками по 24,98% акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «PeopleNet йде ще з двох областей України» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua