Директор аеропорту "Бориспіль" радить лоукостам літати з Гостомеля


Директор аеропорту "Бориспіль" радить лоукостам літати з Гостомеля

Аеропортом для бюджетних авіакомпаній може стати Міжнародний аеропорт “Антонов” (Гостомель), а не “Бориспіль”. Таку пропозицію озвучив генеральний директор Міжнародного аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін на інфраструктурному форумі в Києві.

“Аеропорту “Бориспіль” було б легше обслуговувати лоукост-перевізників на базі аеропорту в Гостомелі, а хаб розвивати в “Борисполі”, ніж намагатися поєднати хабову стратегію та стратегію залучення лоукост-перевізників в одному аеропорту”, — сказав Рябікін.

За його словами, одночасне залучення бюджетних перевізників і розвиток хаба в “Борисполі” призводить до внутрішнього конфлікту в операційній діяльності аеропорту. “Нам треба знайти рішення для цієї проблеми”, — зазначив Рябікін.

Нагадаємо, дискусія про бюджетних авіаперевізників актуалізувалася у зв’язку з планами ірландської авикомании Ryanair зайти в аеропорти Києва та Львова.

Ryanair підписала з Міністерством инфраструктуры України (МІУ) Протокол про наміри. Але контрактів з аеропортами Києва поки немає.

Ryanair спочатку розглядав варіант співпраці авіакомпанії з аеропортом “Київ” (Жуляни), але в останній момент з невідомих причин довелося зробити заміну.

Рябікін відмовлявся говорити про можливі знижки до тарифів, які аеропорт може надати Ryanair (лоукостер відомий вимогами про максимальні знижки на обслуговування в аеропортах).

Ryanair вже оголосив, що починає польоти зі Львова 2017 року в Лондон, Ейндховен, Берлін та Меммінген, Краків, Вроцлав, Будапешт.

Авіакомпанія має намір перевозити з Києва і Львова по 250 тис. пасажирів щорічно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Директор аеропорту "Бориспіль" радить лоукостам літати з Гостомеля» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua