"Нафтогаз" не зміг знайти кандидата в Наглядову раду на зарплату в 0,5 млн грн на місяць


"Нафтогаз" не зміг знайти кандидата в Наглядову раду на зарплату в 0,5 млн грн на місяць

Кабінет Міністрів має намір на засіданні в середу продовжити строк прийому заявок на участь у конкурсі на посаду незалежного члена Наглядової ради Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” до 45 днів.

Про це йдеться в проекті постанови.

Строк подачі заяв продовжується для залучення більш широкого кола фахівців для участі в конкурсі.

Зазначимо, 29 березня Кабінет Міністрів вирішив збільшити склад Наглядової ради Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” з 5 до 7 членів (4 незалежних і 3 від держави).

Варто додати, що до складу Наглядової ради “Нафтогазу” входять колишній міністр енергетики й вугільної промисловості Володимир Демчишин (за квотою Адміністрації Президента), а також незалежні члени Маркус Ричардс (Marcus Richards), Чарльз Проктор (Charles Proctor) і Пол Уорвік (Paul Warwick).

З 4 з 5 членів наглядової ради в 2016 році “Нафтогазом” було підписано 4-річні трудові контракти (до березня-квітня 2020 року).

Винагорода 3 незалежних членів Наглядової ради – Маркуса Ричардса, Чарльза Проктора й Пола Уорвіка, відповідно до контракту, становить по 860 тис. євро кожному (за всі 4 роки). Тобто, кожен щомісяця отримує близько 500 000 грн в середньому в залежності від коливання курсу гривні.

4-річний контракт колишнього міністра енергетики й вугільної промисловості Володимира Демчишина передбачає його винагороду в розмірі 645 тис. доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua