У Львові ввели новий штраф для дисципліни рекламодавців


У Львові ввели новий штраф для дисципліни рекламодавців

У Львові встановили п’ятикратний розмір штрафу у разі повторного самовільного встановлення рекламоносія або вивіски.

Повідомляється, що суб’єкти господарювання, які повторно розмістили рекламоносії чи вивіски без отримання відповідних дозволів за тими ж адресами, за якими конструкція вже була демонтована силами КП “Адміністративно-технічне управління”, будуть відшкодовувати витрати на демонтаж, транспортування і зберігання такої конструкції у п’ятикратному розмірі. Відповідне рішення ухвалив вчора виконавчий комітет Львівської міської ради.

“Коли суб’єкт господарювання розмістив конструкцію – рекламну, або вивіску, він за процедурою отримує документ реагування – вимогу. Якщо він не виконує вимогу добровільного демонтажу або отримання відповідних дозволів на цю конструкцію, вона примусово демонтується силами “Адміністративно-технічного управління”. Відповідно на суб’єкта господарювання покладаються витрати з демонтажу, транспортування та зберігання цієї вивіски.

Для того, щоб суб’єкт господарювання все ж замислився, чи варто йому ще раз повторно порушувати порядок, – введено п’ятикратний розмір штрафу, який буде певною фінансовою дисципліною для таких суб’єктів господарювання”, – зазначив керівник КП “Адміністративно-технічне управління” Тарас Вітик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua