"Центренерго" зупинила Зміївську ТЕС


"Центренерго" зупинила Зміївську ТЕС

Державна енергогенеруюча компанія “Центренерго” 6 квітня, згідно з раніше озвученим планом, зупинила роботу Зміївської теплоелектростанції.

Про це повідомила прес-служба компанії – оператора об’єднаної енергосистеми “Укренерго”.

“Так – станція зупинилася згідно з графіком, який раніше було анонсовано”, – відзначили у прес-службі.

Також у прес-службі підтвердили, що 11 квітня має зупинитися Криворізька ТЕС, яка входить до складу приватного енергохолдингу ДТЕК.

Як повідомлялося, 5 квітня компанія “Центренерго” зупинила роботу Трипільської ТЕС з метою накопичення дефіцитного вугілля антрацитної групи для проходження річного максимуму.
Також ДТЕК тимчасово зупинив роботу Придніпровської ТЕС. У цей самий день в.о. голови “Укренерго” Всеволод Ковальчук заявив, що компанія “Укренерго” має намір 6 квітня зупинити Зміївську ТЕС, а 11 квітня – Криворізьку станцію.

Такі зупинки викликані тим, що Україна через бойові дій на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентровано у Донецькій і Луганській областях, в районах, підконтрольних бойовикам.

Дефіцит вугілля позначається на роботі електростанцій, які змушені знижувати виробничі потужності. Для стабільної роботи енергосистеми раніше дефіцитний антрацит імпортувався з ПАР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua