0 800 307 555
0 800 307 555

Україна буде безкоштовно оформляти громадянам ще однієї країни довгострокові візи


Україна буде безкоштовно оформляти громадянам ще однієї країни довгострокові візи

Кабінет міністрів України встановив безкоштовне оформлення довгострокових віз для в’їзду в Україну громадянам Угорщини.

Згідно з розпорядженням №226 від 5 квітня, Кабмін доручив Міністерству закордонних справ забезпечити оформлення на умовах взаємності довгострокових віз для в’їзду в Україну громадянам Угорщини за нульовою тарифною ставкою консульського збору.

У повідомленні, яке додається до розпорядження, зазначається, що таке рішення стало результатом українсько-угорських домовленостей про лібералізацію взаємних поїздок громадян, а також відповіддю української сторони на введення з 24 листопада 2016 року безоплатного оформлення громадянам України угорських довгострокових віз, тобто таких, що дають право на в’їзд в Угорщину з метою подальшого оформлення документів на перебування або проживання на території цієї держави більш ніж 90 днів.

Реалізація розпорядження сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua