Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют (відео)


Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют (відео)

Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $7 млн інвестицій в раунді «А».

Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют — мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, що забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android Pay) і постійно відсилають перевірочні запити на сервери компанії.

Коли користувач такого пристрою здійснює операцію з використанням криптовалют, наприклад, з біткоїнами, Ledger просить його підтвердити транзакцію за допомогою пін-коду. Таким чином, навіть якщо зловмисник отримає доступ до вашого комп’ютера або електронного гаманця, він не зможе підтвердити операцію і вивести кошти.

На даний момент компанія випускає два види «гаманців: Ledger Nano S розміром з флешку з вбудованим мініатюрним екраном і Ledger Blue, який швидше нагадує невеликий планшет. Ціни на пристрої становлять €70 €275 відповідно. З моменту запуску компанії вдалося продати вже більш ніж 50 000 пристроїв.

юанем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фінтех і Картки
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua