0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют (відео)


Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют (відео)

Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $7 млн інвестицій в раунді «А».

Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют — мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, що забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android Pay) і постійно відсилають перевірочні запити на сервери компанії.

Коли користувач такого пристрою здійснює операцію з використанням криптовалют, наприклад, з біткоїнами, Ledger просить його підтвердити транзакцію за допомогою пін-коду. Таким чином, навіть якщо зловмисник отримає доступ до вашого комп’ютера або електронного гаманця, він не зможе підтвердити операцію і вивести кошти.

На даний момент компанія випускає два види «гаманців: Ledger Nano S розміром з флешку з вбудованим мініатюрним екраном і Ledger Blue, який швидше нагадує невеликий планшет. Ціни на пристрої становлять €70 €275 відповідно. З моменту запуску компанії вдалося продати вже більш ніж 50 000 пристроїв.

юанем.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування