Колишній голова банку "Таврика" отримав умовний термін


Колишній голова банку "Таврика" отримав умовний термін

Апеляційний суд Києва засудив до п’яти років в’язниці умовно колишнього виконуючого обов’язки голови правління банку “Таврика” Анатолія Дробязко за службову недбалість (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу).

Про це свідчать матеріали суду.

23 лютого 2011 року Дробязко був призначений в.о. голови правління банку “Таврика”, проте в березні Нацбанк відмовив в узгодженні його призначення в зв’язку з “відсутністю у нього бездоганної ділової репутації”. У січні 2012 року НБУ повторно відмовив банку в узгодженні кандидатури Дробязка, в зв’язку з чим було прийнято рішення про його звільнення.

Згідно з матеріалами суду, Дробязко в період з лютого 2011 по січень 2012 року “неналежним чином виконував свої службові обов’язки, що спричинило віднесення банку до категорії неплатоспроможних”.

Так, 16 листопада 2011 року “Таврика” відкрила кореспондентський рахунок в австрійському Meinl Bank Aktiengesellschaft. 22 грудня між Meinl Bank і компанією “Вінтен Трейдинг ЛТД” було укладено договір позики на суму $50 млн для фінансування будівельних проектів в Україні, які повинні були здійснюватися компанією ВАТ “Трест “Південзахідтрансбуд”.

У той самий день Дробязко на прохання колишнього голови наглядової ради уклав з Meinl Bank договір відповідального зберігання та застави в сумі $26,5 млн, які були зараховані на кореспондентський рахунок як гарантії забезпечення виконання взятих зобов’язань компанією “Вінтен Трейдинг ЛТД

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Таврика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua