Президент розказав, як кошти МВФ працюють на гривню


Президент розказав, як кошти МВФ працюють на гривню

Президент Петро Порошенко заявив, що кошти, отримані від Міжнародного валютного фонду не проїдаються, а працюють на стабільність гривні.

Про це Порошенко заявив під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві.

“Золотовалютні резерви танули, неначе сніг навесні, і на лютий 2015 року всохли практично до 5 млрд доларів”, – сказав президент.

Порошенко нагадав,що на сьогоднішній день вони становлять 15,5 млрд.

“Саме туди в першу чергу пішли кошти, отримані від Міжнародних фінансовий організацій і 100% коштів Міжнародного валютного фонду”, – заявив він.

“Кожна копійка, яку Україна отримала від МВФ, зберігається у золотовалютних резервах держави і працює на стабільність національної грошової одиниці”, – підсумував президент.

Як відомо, Рада директорів МВФ перенесла запланований на понеділок розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування для України.

У Мінфіні заявили, що перенесення спричинено потребою в уточненні розрахунків економічних наслідків заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду і захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв’язку з визнанням російською стороною документів, виданих на цих територіях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Президент розказав, як кошти МВФ працюють на гривню» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua