Кабмін затвердив ліцензійні умови для авіаперевезень


Кабмін затвердив ліцензійні умови для авіаперевезень

Кабінет міністрів України затвердив ліцензійні умови для авіаперевезень, що дозволить лібералізувати сферу перевезень повітряним транспортом.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в п’ятницю.

«Лібералізація сфери перевезень повітряним транспортом. Мінінфраструктури разом з іншими відомствами підготувало проект постанови «Про затвердження ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезень пасажирів». Без цих ліцензійних умов доступ на ринок заблокований, новий перевізник або компанія, яка хоче фрахтувати судно, стикалися з проблемами.

Ця постанова дасть можливість демонополізувати ринок і забезпечити українців дешевими авіаквитками», – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, представляючи постанову на засіданні уряду.

Як повідомлялося, процес дерегуляції економіки в Україні активно ведеться з 2014 року і передбачає скасування або оновлення регуляторних рішень, що дозволить одночасно зберігати контроль за певними видами діяльності і не створювати додаткових бар’єрів для них. У 2015 році в Україні була прийнята за основу концепція так званої регуляторної гільйотини, яка передбачає пакетне ухвалення важливих регуляторних рішень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua