Мінфін позичив на внутрішньому ринку майже 3 мільярди гривень


Мінфін позичив на внутрішньому ринку майже 3 мільярди гривень

Міністерство фінансів України на плановому щотижневому аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету 2,907 млрд грн.

Як повідомляється на сайті міністерства, в тому числі 2,526 млрд грн залучено в результаті продажу гривневих облігацій терміном обігу 2 роки з середньозваженою дохідністю 15,09% річних, 376,3 млн грн – облігацій строком на 1 рік з дохідністю 14,99% річних, 4,5 млн грн паперів строком на 9 місяців з дохідністю 12,1% річних. Розміщення гривневих облігацій термінами обігу 3 і 6 місяців не проводилося.

Як повідомлялось, Мінфін у першому кварталі 2017 року планує розміщення гривневих облігацій терміном обігу 3, 6, 9 і 12 місяців, а також термінами обігу 2-3 роки.

Розміщення валютних облігацій не планується. Станом на 28 лютого, обсяг ОВДП в обігу за сумою основного боргу становить 685,099 млрд грн, при цьому у власності Національного банку України перебувають облігації на суму 382,074 млрд грн, або 55,8% їх загального обсягу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua