0 800 307 555
0 800 307 555

Протягом березня даруйте своїм коханим квіти з Банком ПІВДЕННИЙ і Mastercard!


Протягом березня даруйте своїм коханим квіти з Банком ПІВДЕННИЙ і Mastercard!

З 1 по 31 березня 2017 року для всіх власників Mastercard від Банку ПІВДЕННИЙ діє нова акція «Здивувати кохану – безцінне» в рамках програми «Mastercard Більше», яка дарує шанс виграти чудові букети від Fiori.

Щоб стати учасником програми, потрібно виконати кілька простих дій, а саме: зареєструватися на сайті програми і зареєструвати картку Mastercard від Банку ПІВДЕННИЙ (картки Maestro в програмі не беруть участь).

Потім протягом місяця розраховуйтесь карткою за товари та послуги і заробляйте бали (одна транзакція – один бал, незалежно від суми покупки, але не менше 50 грн). Бали будуть зараховані на рахунок клієнта автоматично в період від двох до десяти днів.

Кожні 10 балів дають можливість виграти один з 20 сертифікатів по 1000 грн на придбання квітів! Сертифікати на букети будуть розігруватися щотижня. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів.

Детальніше дізнатися про акції можна в Контакт-центрі Банку за телефоном: 0800307030 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Південний
Опитування
В Контексті Finance.ua