0 800 307 555
0 800 307 555

Низка пільговиків з квітня буде їздити в столичному метро безкоштовно тільки з карткою киянина


Низка пільговиків з квітня буде їздити в столичному метро безкоштовно тільки з карткою киянина

Безкоштовний проїзд в київському метрополітені для низки пільговиків з 1 квітня 2017 року здійснюватиметься виключно за допомогою картки киянина, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації з посиланням на керівника її апарату Володимира Бондаренка.

У повідомленні наголошується, що за останні роки місто тричі переносило дату введення картки киянина як єдиного засобу пільгового проходу в метро, ​​проте дата 1 квітня 2017 року є остаточною.

В.Бондаренко нагадав, що отримати картку киянина може будь-яка особа, яка зареєстрована, працює або навчається в столиці. Для отримання картки необхідно звернутися до відділень “Ощадбанку”, маючи паспорт і ідентифікаційний номер, довідку з місця роботи або навчання. Для пільгових категорій населення після отримання карти в банку необхідно звернутися до районних управлінь соціального захисту, представивши додатково документ, що підтверджує пільгу.

В.Бондаренко додав, що процес виготовлення картки в “Ощадбанку” займає від двох до чотирьох тижнів.

В даний час “Ощадбанком” вже перевипущено 500 тис. карток для користувачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua