0 800 307 555
0 800 307 555

LG розкрила причини відмови від вигнутого екрану в G6


LG розкрила причини відмови від вигнутого екрану в G6

На Mobile World Congress 2017 компанія LG привезла новий 5,7-дюймовий водонепроникний флагман LG G6. Примітно, що на відміну від конкурентів, розробники LG вирішили не слідувати популярному тренду і відмовилися від використання вигнутого дисплея. У той час як Samsung і Apple планують і далі реалізовувати в нових продуктах вигнуті панелі, представники компанії LG вирішили пояснити, чому краї екранів їхніх смартфонів не зігнуться ні на півміліметра.

Свою прихильність до “пласкої класики” LG пояснює досить просто: вигнуті дисплеї в основному є частиною естетичного боку дизайну. Більш того, команда розробників LG навела кілька аргументів проти використання вигнутих екранів.

Першою причиною, згідно з якою компанія відмовляється від виробництва смартфонів з вигнутими екранами, стало питання зручності: співробітники LG вважають, що такі пристрої просто незручно тримати – протягом дня в м’язах рук з’являється втома. Ще одним недоліком моделей з вигнутими екранами, який можна віднести до дратівливого ​​фактору, розробники назвали збільшення кількості випадкових натискань.

Друга причина відмови тісно межує з питанням безпеки і ремонтним обслуговуванням: незахищені краї смартфона схильні до ризику пошкодження при випадковому падінні. LG вважає нерозумним привносити в дизайн пристрою те, що не тільки не спростить процес використання, але і може стати приводом для серйозних матеріальних вкладень з боку власника.

Ось так просто і логічно співробітники компанії LG пояснили свою позицію щодо використання вигнутих екранів. Аналітики відзначають, що і такий підхід виробника має місце, однак вони задаються питанням, як вчинить LG в разі підвищення споживчого попиту на смартфони з вигнутими дисплеями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua