0 800 307 555
0 800 307 555

Депутати змусять банки публікувати звіти в ЗМІ


Депутати змусять банки публікувати звіти в ЗМІ

Комітет Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект №4249 про оприлюднення в газетах інформації про фінансове становище банків.

Законопроектом “Про внесення змін до закону “Про банки і банківську діяльність” (щодо оприлюднення в газетах інформації про фінансове становище банків)” пропонується зобов’язати банки публікувати річну фінансову звітність, річну консолідовану звітність, квартальний баланс, звіт про фінансові результати банку, аудиторські висновки в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр”.

“Під час обговорення зазначалося, що поширення такої інформації на сайтах банку не виправдовує себе, створює проблеми пошуку інформації, оскільки на сайтах банку її не так просто знайти і не всі це можуть зробити, крім того, є випадки зміни змісту звітів. Тому єдиним варіантом реального забезпечення відкритості інформації про діяльність та стан банків є повернення до публікації”, – йдеться в повідомленні.

За результатами розгляду Комітет ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти цей законопроект за основу і ретельно доопрацювати його до другого читання, створивши відповідну робочу групу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua