0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомо, коли громадяни Грузії вже зможуть їздити в Європу без віз


Стало відомо, коли громадяни Грузії вже зможуть їздити в Європу без віз

В Євросоюзі високо оцінюють зусилля влади Грузії, спрямовані на проведення серйозних реформ, заявив в понеділок в Тбілісі представник Єврокомісії з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріс Аврамопулос.

Як повідомляє прес-служба голови грузинського уряду, Д.Аврамопулос провів зустріч з прем’єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі. Сторони обговорили питання, пов’язані з лібералізацією візового режиму, і підкреслили важливість цього рішення з точки зору зближення республіки з Європою.

“Громадяни Грузії зможуть скористатися короткостроковими безвізовими поїздками в країни Шенгенської зони вже з кінця березня”, – заявив на зустрічі Д.Аврамопулос.

“Єврокомісар ще раз зазначив досягнутий Грузією прогрес у всіх напрямках, заявивши, що зусиллями грузинського уряду були проведені серйозні реформи, які високо оцінюють в Євросоюзі”, – відзначили в прес-службі.

Також сторони обговорили питання, пов’язані з порядком денним євроінтеграції Грузії і поглибленням співробітництва в сферах міграції та безпеки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua