0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін на найближчому засіданні розгляне постанову про товарообіг з "Л/ДНР" - Аваков


Кабмін на найближчому засіданні розгляне постанову про товарообіг з "Л/ДНР" - Аваков

Кабінет міністрів на найближчому засіданні розгляне проект постанови щодо врегулювання товарообміну з тимчасово окупованими територіями Донбасу.

Врегулювати товарообмін з окупованими територіями – це необхідність. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив інтерв’ю

«Було відповідне рішення РНБО, щоб ми врегулювали це питання, і надані відповідні доручення, і постанови Кабінету міністрів довго-довго готуються однією зі служб – Службою безпеки, і ще однієї зі служб Кабінету міністрів.

Настільки довго, що в частини суспільства виникають до цього питання і деякі підозри. Наскільки я знаю, на найближчому засіданні Кабінету міністрів буде винесено проект постанови, який регулює цей товарообмін», – заначив міністр.

Він нагадав, що зараз більшість питань щодо товарообміну регулюється спеціальною постановою Антитерористичного центру, що, за словами Авакова, «для деяких розумних, так скажімо в лапках, і дуже розумних підприємців є вторинним документом, який можна обходити».

При цьому глава МВС висловив думку, що товарообмін з окупованими територіями необхідно заборонити за винятком «критичного імпорту». «Ну, це буквально не імпорт, тому що окупована територія – це все ж українська територія. Але, будемо називати для простоти “критичний імпорт”, який стосується тільки енергетичного вугілля, тільки продуктів і напівфабрикатів металургії для того, щоб заводи працювали.

У зворотному боці повинно і може йти обладнання, не обладнання, а запчастини для ремонту шахтного добувного обладнання і шахтних ліфтів і, можливо, кріпильний матеріал. Тут я невеликий фахівець. Ось ці чотири-п’ять позицій, які ми повинні вирішити. Все інше має бути заборонено», – сказав Аваков. Також він наголосив, що силові відомства не мають наміру застосувати силовий сценарій проти учасників торговельної блокади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Опитування
В Контексті Finance.ua