У Великобританії перевірять витрати на кампанії за і проти Brexit


У Великобританії перевірять витрати на кампанії за і проти Brexit

Влада Великобританії почала розслідування фінансування рекламної кампанії, яку вели прихильники і противники виходу країни з Європейського союзу (Brexit) перед референдумом щодо цього питання.

Під час вивчення звітності обох кампаній виборча комісія дійшла висновку, що обидва табори надали не всі документи і вказали не всіх своїх спонсорів. Крім того, в зданій звітності виявлено неточності і помилки.

З вже отриманих даних випливає, що всього на кампанію було витрачено близько 32 млн фунтів стерлінгів. Організатори заявляли, що зібрали кошти в основному за рахунок пожертвувань.

При цьому більше коштів вдалося залучити прихильникам Brexit. Вони отримали в цілому 16,4 млн фунтів, у той час як ті, хто виступає за збереження членства країни в ЄС, повідомили про отримання 15,1 млн фунтів.

Звіти демонструють, що референдум про членство Великобританії в Євросоюзі став найдорожчим плебісцитом за всю історію країни. Він пройшов у червні минулого року і завершився перемогою прихильників Brexit.

В даний час законопроект про вихід країни з Євросоюзу успішно пройшов голосування в палаті громад британського парламенту і обговорюється у палаті лордів. Очікується, що процедура виходу буде запущена на початку березня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua