0 800 307 555
0 800 307 555

ЄК готова надати підтримку розвитку транспортного коридору Азія-Європа - Марош Шефчович


ЄК готова надати підтримку розвитку транспортного коридору Азія-Європа - Марош Шефчович

Європейська комісія (ЄК) готова надати підтримку розвитку транспортного коридору Азія-Європа, заявив у четвер віце-президент ЄК з енергосоюзу Марош Шефчович.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв “на полях” третього засідання Консультативної ради з проектом “Південний газовий коридор” (ПГК) прийняв в Баку М.Шефчовича, повідомляє сайт глави держави.

“Торкнувшись можливості використання нового транспортного коридору Азія-Європа, М.Шевчович наголосив на важливості залучення європейських компаній в цей проект і підтримку ЄК в його реалізації”, – йдеться в повідомленні.

Співрозмовники також обговорили питання розширення використання в Азербайджані джерел альтернативної енергії. Було наголошено на можливість використання Баку європейського досвіду в цій сфері.

Крім того, І. Алієв і М.Шефчович обмінялися думками про хід реалізації ПГК, обговорили питання співпраці у залізничній сфері, зокрема, в рамках проекту Баку-Тбілісі-Карс.

Транспортний коридор Азія-Європа з’єднає Західну Європу із західними китайськими провінціями і з’єднається зі східним портом Ляньюньган, далі по морю – з іншими частинами Східної Азії.

У січні 2016 року Азербайджан, Казахстан, Грузія і Україна підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення за Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua