0 800 307 555
0 800 307 555

Через Brexit з Великобританії тікають мігранти


Через Brexit з Великобританії тікають мігранти

Відразу після референдуму про Brexit чиста міграція у Великобританії скоротилася на 49 тисяч осіб, що частково пов’язане з тим, що понад 12 тис. поляків і інших жителів Східної Європи виїхали з країни. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на дані Управління національної статистики, повідомляє Капітал.

«Останні квартальні показники міграції Управління національної статистики показали, що імміграція в Британію знизилася на 23 тисячі – до 596 тисяч протягом 12 місяців у вересні минулого року, в той час як еміграція з країни зросла на 26 тисяч – до 323 тисяч осіб», – йдеться в повідомленні.

Зниження річної чистої міграції в Великобританії до рівня менше 300 тис. є першим істотним падінням за чотири роки. Раніше прем’єр-міністр Тереза Мей заявила про свою мету отримати показник міграції нижче 100 тис., зазначає видання.

Повідомляється також, що в 2016 році понад 40 тисячам громадян ЄС було відмовлено у прийнятті документів на проживання у Великобританії.

Крім цього, відзначається зростання кількості мігрантів з Румунії і Болгарії, однак це було частково компенсовано тим, що 12 тис. поляків і інших жителів Східної Європи покинули країну протягом трьох місяців після голосування за Brexit.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua