0 800 307 555
0 800 307 555

Бразильцям не вистачило власної кави


Бразильцям не вистачило власної кави

Бразилія, найбільший виробник кави у світі, вперше у своїй історії змушена імпортувати каву, щоб забезпечити внутрішній попит. Уряд країни дозволив ввезти з В’єтнаму з лютого по травень 2017 року 1 мільйон 60-кілограмових мішків міцної кави сорту робуста. Про це повідомив бразильський інтернет-портал Folha de Ѕао Paulo. При цьому імпорт обмежений 250 тис. мішків на місяць.

Бразилія є найбільшим виробником кави в світі. У 2016 році вона зібрала рекордний урожай кави виду арабіка, однак урожай робусти торік впав до рівня 2004 року через сильну засуху. Засуха, що тривала кілька місяців у районах країни, де вирощують каву, призвела до зростання цін на цей продукт на 14,9% за 12 місяців, зазначають в Бразильському інституті географії і статистики. Найбільше постраждав штат Еспіріту-Санту, де в 2016 році було вироблено 8 млн. мішків кави сорту робуста – на 30% менше, ніж роком раніше.

Бразильська кава – одна з найпопулярніших у світі. З усього врожаю бразильської кави близько 20% становить робуста, а інша частина зерен – це арабіка. У середньому Бразилія виробляла близько 56 млн. мішків кави на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua