0 800 307 555
0 800 307 555

Ідея Банк покращує позиції в рейтингу найстійкіших банків країни


Ідея Банк покращує позиції в рейтингу найстійкіших банків країни

Авторитетний економічний портал «Мінфін» опублікував результати щоквартального дослідження стабільності українських банків. Ідея Банк показав стрімкий ріст своїх позицій, посівши цього разу 12 сходинку у 4 кварталі 2016 року проти 21 позиції минулого періоду.

Рейтинг стійкості діяльності банків портал «Мінфін» здійснює щоквартально на підставі інформації з офіційних та відкритих джерел. До рейтингу увійшли банки перших трьох груп за класифікацією НБУ, а також невеликі банки з портфелями роздрібних депозитів від 1 млрд гривень. У рейтингу використовувалися дані офіційної звітності банків за станом на 1 січня 2017.

В рамках оцінювання фінустанови отримують від 1 до 5 балів в залежності від показників, що характеризують їх стресостійкість та лояльність вкладників: враховується якість активів, ліквідність, наявність зовнішньої підтримки, приріст вкладів, платіжна репутації та масштаб роботи на ринку.

- Такий значний ривок в рейтингу стабільності нашого банку зрозумілий, минулих місяців ми напружено працювати і змогли підвищити лояльність вкладників до нашого банку, яке проявилося у значному зростанні депозитного портфелю та збільшені частки на ринку, як депозитів так і роздрібних кредитів. Також у порівнянні з минулим кварталом ми покращили показники ліквідності та прибутковості, – коментує результати рейтингу Член Правління ПАТ «Ідея Банк» Володимир Кузьо .

Необхідно зазначити, що аналітики рейтингу цього разу підвищили банку оцінки за якість фондування, достатність капіталу та значну підтримку материнської структури, без якої досягнення таких високих фінансових результатів установою, вважають в банку, було б неможливе. Найвищі бали від експертів фінансового ринку Ідея Банк отримав за більше ніж 27-ми річний досвід роботи на ринку та високу платіжну репутацію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua