0 800 307 555
0 800 307 555

Київ просить Кабмін виділити додатково 4,3 млрд гривень на субсидії


Київ просить Кабмін виділити додатково 4,3 млрд гривень на субсидії

Київська міська державна адміністрація просить Кабінет Міністрів виділити додатково 4,3 млрд гривень на надання субсидій населенню для оплати житлово-комунальних послуг у 2017 році.

Про це йдеться в листі мера Києва, голови Київміськадміністрації Віталія Кличка прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

“Прошу Вас ініціювати зміни до Закону України “Про державний бюджет на 2017 рік”, яким передбачити збільшення обсягу відповідної субвенції з державного бюджету на 4 311 млн гривень”, – сказано в ньому.

Йдеться про надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Крім того, з метою погашення кредиторської заборгованості минулих років пропонується доручити Міністерству фінансів внести зміни в щомісячний розподіл субвенції шляхом наближення асигнувань на лютий до сумі 390 млн гривень.

У 2016 році необхідність в коштах на надання пільг та житлових субсидій населенню в Києві склала 2,437 млрд гривень, з них тільки 1,465 млрд гривень були передбачені субвенцією.

Станом на 1 січня 2017 року кредиторська заборгованість з виплати субсидій склала 966,3 млн гривень, з них 481,4 млн гривень – прострочена.

Як повідомлялося, державний бюджет на 2017 рік передбачає виділення Київській міській державній адміністрації 1 170 957 100 гривень на надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Опитування
В Контексті Finance.ua