0 800 307 555
0 800 307 555

Україна підпише з Катаром угоду про взаємний захист інвестицій


Україна підпише з Катаром угоду про взаємний захист інвестицій

Кабінет міністрів України уповноважив першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва підписати Угоду про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Катаром.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

“Уряд уповноважив Степана Кубіва, першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України підписати Угоду про сприяння та взаємний захист інвестицій, а також створити Спільну комісію з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар”, – йдеться в повідомленні.

Підписання цих документів запровадить режим найбільшого сприяння для інвесторів з Катару в Україну, додаткові можливості та гарантії захисту інвестицій, а також створить робочий діалог для посилення торговельно-економічного та технічного співробітництва.

За 11 місяців 2016 року товарооборот між Україною і Катаром склав лише $37,41 млн. Угода про взаємний захист інвестицій означає додаткові гарантії від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій, вільний переказ платежів, міжнародні визнані процедури врегулювання суперечок між інвесторами.

У МЕРТ очікують, що підписання Угоди має сприяти залученню катарських капіталовкладень та технологій, покращенню інвестиційного співробітництва, активізації зовнішньоторговельного обігу, а також зменшить некомерційні ризики та сприятиме закріпленню позитивного іміджу України на міжнародній арені, зокрема завдяки роботі з посилення міжнародно-правової бази захисту інвесторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua