0 800 307 555
0 800 307 555

"Метінвест" зупиняє кілька підприємств через блокаду


"Метінвест" зупиняє кілька підприємств через блокаду

Виробництво призупиняють на Єнакіївському металургійному заводі, включаючи підрозділ в Макіївці, і об’єднанні “Краснодонвугілля”.

Причиною зупинки виробництва в компанії називають бойові дії і блокаду залізничного сполучення з окупованої частини Донбасу.

У прес-службі зазначили, що з початку бойових дій в регіоні виробник сталі ЄМЗ працює в умовах неритмічних поставок залізорудної сировини: “Після того, як протестувальники заблокували рух на перегоні Ясинувата – Скотувате, ввезення сировини та вивезення готової продукції стало неможливим”.

Зараз роботи з підготовки до тимчасової консервації завершилися на Єнакіївському метзаводі: “Проведено видування доменних печей №3 і № 5, припинено роботу конвертерного цеху. Макіївська філія ЄМЗ буде зупинена 25 лютого”.

Також через блокаду залізничного сполучення зупинився видобуток на всіх шахтах вугільного об’єднання “Краснодонвугілля”. “Єнакіївський металургійний завод і Краснодонвугілля зареєстровані на підконтрольній території Україні і сплачують усі передбачені законом податки та збори до державного бюджету.

Незважаючи на призупинення діяльності ЄМЗ і “Краснодонвугілля”… “Метінвест” не має наміру скорочувати персонал ЄМЗ (включаючи його Макіївську філію) та “Краснодонвугілля”. Всіх працівників цих підприємств виведуть в простій зі збереженням 2/3 окладу”, – підкреслили в прес-службі.

Як повідомлялося, в кінці січня ветерани АТО і деякі народні депутати ініціювали блокаду залізничних шляхів, якими антрацит поставляється з тимчасово неконтрольованих територій для роботи ТЕС України. З 10 лютого поставки вугілля було повністю припинено. Блокаду раніше засудили представники Євросоюзу, США та країн «Великої сімки».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua