0 800 307 555
0 800 307 555

Фактор 3200: в Кабміні пояснили, чому Україна у виграші


Фактор 3200: в Кабміні пояснили, чому Україна у виграші

Підвищення мінімальної зарплати в Україні до 3200 грн вже дало свої перші позитивні результати, незважаючи на страшні прогнози, які поширювали в суспільстві.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

“Я пам’ятаю всі ці істерики про те, як буде погано, коли підвищиться мінімальна зарплата, що це буде катастрофа, зростання безробіття, тиск на бізнес, зменшення надходжень до бюджету і так далі і таке інше. Але я хочу констатувати, що у нас вже є перші позитивні наслідки підвищення мінімальної зарплати”, – сказав він.

Так, за словами Розенка, надходження єдиного соціального внеску (ЄСВ) в перші місяці 2017 року в порівнянні з аналогічним періодом минулих років зросло на 50%.

Що стосується рівня безробіття, то після підвищення “мінімалки” жодне підприємство в Україні не оголосило про своє закриття і про масове скорочення персоналу.

“І зараз вже можна говорити, що вимога про збільшення заробітної плати до 3200 грн виконується в Україні практично в повному обсязі як у бюджетних, так і в небюджетних установах. Так, є скарги і претензії, але ми кожну скаргу перевіряємо і працюємо по кожній окремій ситуації”, – зазначив віце-прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua