0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін схвалив залучення Укрексімбанком $150 млн у МБРР для розвитку МСБ


Кабмін схвалив залучення Укрексімбанком $150 млн у МБРР для розвитку МСБ

Кабінет Міністрів схвалив залучення Державним експортно-імпортним банком 150 млн доларів у Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) для розвитку малого і середнього бізнесу (МСБ).

Відповідне рішення затверджено на засіданні уряду у вівторок, 14 лютого.

“Це (питання порядку денного) стосується залучення Укрексімбанком кредиту МБРР на 150 млн доларів під гарантії уряду. Що важливо, що ці кошти будуть використовувати малі і середні підприємства для виходу на експортні ринки”, – сказав міністр фінансів Олександр Данилюк.

Прийнята урядом постанова регулює умови надання держгарантій під вищевказаний кредит і умови його залучення.

Згідно з постановою уряду №82 від 14 лютого, плата за надання держгарантії за цим кредитом становить 0,05% річних від суми кредиту.

Пеня за кожний прострочений день, в разі невиконання зобов’язань банком, встановлена ​​на рівні подвійної облікової ставки НБУ.

На початку лютого Кабінет Міністрів прийняв рішення докапіталізувати Державний Ощадний банк на суму в розмірі 3,5 млрд гривень, Державний експортно-імпортний банк – на 3 млрд гривень.

100% акцій ПАТ “Укрексімбанк” знаходиться у державній власності.

У 2016 році Укрексімбанк скоротив збиток в 14 разів – до 1 011,106 млн гривень (збиток в 2015 році – 14,131 млрд гривень).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрексiмбанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua