0 800 307 555
0 800 307 555

Китай створить 10 нових високотехнологічних промислових зон


Китай створить 10 нових високотехнологічних промислових зон

За заявою Міністерства науки і технологій Китаю в центральних і західних регіонах країни буде створено 10 нових високотехнологічних промислових зон.

Деякі з них тісно пов’язані з однією з галузей промисловості і діятимуть в рамках ініціативи «Один пояс і один шлях», заявив Цінь Юн, директор з технічниз розробок і індустріалізації міністерства. Державна рада КНР незабаром опублікує точне місце розташування зон та інші деталі.

За допомогою нових зон уряд може полегшити нерівномірний розвиток хайтек-зон на території країни, ефективніше розподіляти ресурси, щоб допомогти місцевим компаніям посилювати вплив на Економічний пояс Шовкового шляху і на Морський Шовковий шлях XXI століття.

Промислові зони вперше з’явилися в Китаї в 1988 році за ініціативою уряду. Зараз в країні налічується 146 таких зон, і «більшість з них переживають стрімке зростання», стверджує заступник міністра з науки і технологій Інь Хецзюнь. З 2011 по 2015 середня виручка всіх зон зростала на 17,4% щорічно. У 2016 виручка склала 28,3 трлн юанів ($4,1 трлн), що на 11,5% більше, ніж у попередньому, повідомляє ChinaDaily.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua