0 800 307 555
0 800 307 555

Число туристів у світі досягне 1,8 млрд осіб до 2030 року


Число туристів у світі досягне 1,8 млрд осіб до 2030 року

Кількість мандрівників у світі досягне 1,8 млрд осіб до 2030 року, заявив посол Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO) Майкл Френзел на Міжнародному туристичному форумі у Стамбулі.

“У 2016 році кількість туристів у світі склала 1,235 млрд, і ми бачимо тренд – індустрія почала зростати, це майже 4% зростання порівняно з 2015 роком, або на 46 млн туристів більше. А до 2030 року, згідно з прогнозами, цей показник досягне 1,8 млрд осіб”, – сказав М.Френзел.

За його словами, в глобальному ВВП туризм становить 9,8%, приросту сприяє, зокрема, економічна активність в Азії, розвиток технологій та інші чинники.

“Сектор туризму займає в сім разів більше людей, ніж виробничий сектор, і вдвічі більше, ніж сектор послуг. Незважаючи на спад глобальної економіки, сектор туризму залишається жвавим і показує зростання”, – додав він.

World Tourism Forum був заснований в 2014 році, у Стамбулі він проходить в цьому році з 16 по 18 лютого. Одним з основних партнерів міжнародного форуму виступає туроператор Coral Travel, у заході беруть участь близько 60 представників російських турагентств. Регіональні зустрічі форуму проходять чотири рази на рік на найбільших майданчиках по всьому світу. За даними організаторів форуму, захід також планується провести в США, Катарі та Китаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua