0 800 307 555
0 800 307 555

Суд заарештував майно чотирьох підприємств Жеваго


Суд заарештував майно чотирьох підприємств Жеваго

Печерський районний суд Києва заарештував нерухоме майно 4 підприємств, афілійованих з бізнесменом, депутатом Верховної Ради Костянтином Жеваго (позафракційний).

Йдеться про виробника великовантажних автомобілів компанію АвтоКрАЗ (Кременчук, Полтавська область), виробника шин компанії Росава (Біла Церква, Київська область), а також Токмацький ковальсько-штампувальний завод (Запорізька область) і Стаханівський вагонобудівний завод (Луганська область).

Про це йдеться в визначеннях Печерського райсуду Києва.

Відзначається, що арешт на нерухоме майно цих підприємств було накладено в рамках розслідування Генеральною прокуратурою фінансової угоди посадових осіб банку Фінанси та Кредит, які за допомогою нерезидентів України, в тому числі офшорної компанії Nasterno Commercial Limited (кінцевим бенефіціарним власником є ​​колишній помічник Жеваго Олександр Демченко), незаконно вивели активи банку на суму понад 1 млрд гривень.

Також слідство встановило факт попередньої змови з іншими особами та укладення договору поручительства з банком Meinl Bank AG (Австрія).

У грудні суд заарештував майно колишнього заступника голови правління банку Ігоря Копертєхіна у цій самій справі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua