"Це станеться до літа" - Юнкер про безвізовий режим для України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Це станеться до літа" - Юнкер про безвізовий режим для України

Казна та Політика
824
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявляє, що Україна до літа цього року отримає безвізовий режим з Європейським Союзом.
Про це він сказав сьогодні в Брюсселі після зустрічі з прем’єр-міністр України Володимиром Гройсманом.
За словами Юнкера, під час зустрічі він обговорив з Гройсманом питання лібералізації візового режиму для громадян України. “Ми обговорили питання візової лібералізації. Це станеться до літа”, – сказав Юнкер.
Як відомо, президент України Петро Порошенко сподівається, що Україна отримає безвізовий режим з Європейським Союзом вже цього літа.
Як повідомлялося 15 грудня 2016 року Європарламент схвалив пропозицію про механізм тимчасової зупинки дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами.
Рішення ще має бути затверджене Радою ЄС. Рішення про дату введення безвізового режиму з ЄС для українців буде прийматися в рамках міжінституційних переговорів Єврокомісії, Європейської ради та Європарламенту.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас