0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін визначив секретаріат уряду головним розпорядником бюджетних коштів з електронного урядування


Кабмін визначив секретаріат уряду головним розпорядником бюджетних коштів з електронного урядування

Кабінет Міністрів визначив господарсько-фінансовий департамент секретаріату уряду головним розпорядником бюджетних коштів за програмою “Електронне врядування та Національна програма інформатизації”.

Про це йдеться в постанові уряду №65 від 8 лютого.

Раніше головним розпорядником було Державне агентство з питань електронного урядування, а тепер воно є розпорядником нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми.

Також документом регламентовано, що одержувачем бюджетних коштів, що спрямовуються на: модернізацію, адміністрування та забезпечення функціонування системи електронної взаємодії органів виконавчої влади; створення, адміністрування та забезпечення функціонування системи електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів; створення, адміністрування та забезпечення функціонування єдиного державного веб-порталу відкритих даних; адміністрування та забезпечення функціонування національного реєстру електронних інформресурсів є адміністратор зазначених систем – державне підприємство “Державний центр інформаційних ресурсів України”.

У грудні 2016 року Кабмін встановив пряме координування діяльності Держагентства з питань електронного управління урядом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua