0 800 307 555
0 800 307 555

Укрпошта готує новий сервіс доставки з AliExpress


Укрпошта готує новий сервіс доставки з AliExpress

Відучора AliExpress посилив правила доставки в Україну. Через недобросовісних покупців, а також часті крадіжки товарів, китайських торговців зобов’язали відправляти всі замовлення з трекінг-номером. З одного боку, це зробить доставку безпечнішою, а з іншого – дорожчою. За словами регіонального директора з розвитку AliExpress Марка Завадського, продавці можуть врахувати доставку в вартості товару.

Український поштовий оператор Укрпошта вже прокоментував зміни в політиці інтернет-гіганта. Відзначивши, що для покупців процес замовлення товарів з Китаю зміниться мінімально.

“Ми впевнені, що для ще більш активного зростання транскордонної електронної комерції і зручності наших клієнтів доставка з-за кордону повинна бути не менш надійною, ніж доставка на внутрішньому ринку”, – сказав А. Перцовський, перший заступник генерального директора Укрпошти.

Укрпошта спільно з AliExpress і Сainiao (логістичною компанією групи Alibaba) вже почали розробку нового продукту з частковим трекінгом для економної доставки. Укрпошта додасть можливість відстеження посилки, зберігши при цьому безкоштовну доставку в максимально стислі терміни. Це рішення буде особливо цікавим продавцям недорогих масових товарів. Про деталі спільного продукту буде повідомлено додатково.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua