0 800 307 555
0 800 307 555

ЄС скасував антидемпінгове мито на сталеві канати з України


ЄС скасував антидемпінгове мито на сталеві канати з України

Європейська комісія вирішила не продовжувати антидемпінгове мито на імпорт сталевих канатів походженням з України та Молдови, яке діяло з 1999 року.

Відповідне офіційне повідомлення про припинення дії мита з 10 лютого 2017 року опубліковане в Офіційному журналі ЄС.

Раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська написала в Facebook, що ЄС, як очікується, в найближчі дні скасує антидемпінгове мито щодо сталевих канатів з України.

“Очікуємо в найближчі дні, що Європейський Союз скасує антидемпінгове мита проти імпорту сталевих канатів з України. Після майже 19 років їх дії. Це були одні з 2 останніх антидемпінгових заходів проти експорту України в ЄС. Ці заходи фактично призвели до повного закриття Європейського ринку для українського виробника “Стальканат-Силур”, – констатувала заступник міністра.

За її словами, український виробник і МЕРТ активно працювали з ЄК в 2014 році, що призвело до істотного зниження антидемпінгових мит в 2015 році – до 10,5%.

Як повідомлялося, ЄС в січні 2016 року знизив антидемпінгове мито на сталеві канати “Стальканат-Силур” з 51,8% до 10,5%. Ініціатором перегляду мита виступив український виробник в листопаді 2014 року.

Антидемпінгові заходи в розмірі 51,8% щодо сталевих канатів і тросів, в тому числі походженням з України, були введені ЄС в 1999 році. Відтоді кожні п’ять років заходи пролонгувалися за результатами відповідних переглядів, при цьому ставка мита не змінювалася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua