0 800 307 555
0 800 307 555

Американський фондовий індекс Nasdaq поставив новий рекорд


Американський фондовий індекс Nasdaq поставив новий рекорд

Американський фондовий індекс S&P 500 ледь підвищився за підсумками торгів вівторка, тоді як індексу Nasdaq вдалося встановити новий рекорд завдяки зростанню акцій великих технологічних компаній, компенсувати падіння енергетичних паперів.

Індекс Dow Jones також досяг історичного внутрішньоденного піку відразу після відкриття ринку, в той час як S&P 500 наблизився до чергового рекордного максимуму. Більше половини компаній у складі S&P 500 представили квартальну звітність, і в даний час зростання прибутку в річному вираженні за четвертий квартал оцінюється приблизно в 8,2 відсотка, свідчать дані Thomson Reuters.

Це може виявитися найбільш значним зростанням з третього кварталу 2014 року. На момент закриття Нью-Йоркської фондової біржі індекс Dow Jones піднявся на 0,19 відсотка до 20.090,29 пункту, індекс S&P 500 виріс на 0,02 відсотка до 2.293,08 пункту, індекс Nasdaq Composite додав 0,19% і завершив сесію на позначці 5.674,22.

Енергетичний сектор продемонстрував найгірші результати серед основних галузевих субіндексів у складі S&P, знизившись на 1,4 відсотка. Акції Chevron і Exxon подешевшали на 1,4 та 0,6 відсотка відповідно, надавши найбільший тиск на S&P. Підтримку індексу, однак, зробили акції технологічних компаній.

Вартість паперів Apple зросла приблизно на 1 відсоток, а папери Alphabet, батьківської компанії Google, подорожчали на 0,9 відсотка. У лідерах зростання були акції споживчого сектора, що додали 0,8 відсотка. Акції General Motors знизилися на 4,7 відсотка, оскільки автовиробник повідомив про падіння чистого прибутку в четвертому кварталі, що частково пов’язано зі збитками від зміни курсів валют, а також спрогнозував, що прибуток на акцію в 2017 році залишиться без змін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua